Повітряні фільтри салону MAHLE CareMetix®: дихайте на повні груди!

Майже всі сучасні автомобілі оснащуються салонними фільтрами, які очищають від шкідливих домішок повітря, що надходить ззовні. У той же час, поглинаюча та очищуюча здатність салонних фільтрів не безмежна: як тільки досягається певний рівень забруднення, їх ефективність повністю втрачається. Весняна пора є оптимальним моментом для заміни салонного фільтра з двох причин. По-перше, восени і взимку в фільтр потрапляє багато вологи, через що він стає розсадником плісняви і бактерій. По-друге, система фільтрації повітря повинна бути максимально ефективна саме навесні, в сезон цвітіння та пилку, особливо для водіїв та пасажирів, схильних до алергії.

  • Через перенасичення вологою повітря взимку, особливо зростає ризик виходу із ладу салонного фільтра повітря.
  • Повітряний фільтр салону MAHLE CareMetix® усуває запахи і мінімізує шкідливу дію забрудненого повітря та алергенів в салоні автомобіля.

Стан повітряного фільтра салону автомобіля рекомендується перевіряти під час проходження кожного ТО. Адже у щоденних міських заторах, численних тунелях, підземних паркінгах та гаражах, повітряний фільтр в салоні повинен завжди забезпечувати максимальний захист від неприємних запахів і зменшення шкідливого впливу на дихальні системи водія та пасажирів.

Забруднення від викидів опалювальних установок та систем пічного опалення, погана якість повітря внаслідок теплової інверсії, а також ризик пошкодження вологою і пліснявою  – з MAHLE це не проблема. Повітряний фільтр салону CareMetix® забезпечить автомобілісту безпеку та комфорт протягом всього періоду експлуатації. Завдяки технології  поєднання п’яти скоординованих шарів, фільтр усуває всі види запахів. CareMetix® однаково ефективно захищає від неприємних різких вихлопних та токсичних чадних запахів, їдких газів сірки, аміаку та смол, будь то в заторі, тунелі чи в гаражі, або ж поруч з водоочисними спорудами чи обробленими сільськогосподарськими угіддями. Ці запахи практично повністю нейтралізуються, про що свідчать лабораторні дослідження і тривалі випробування під час повсякденного дорожнього руху.

CareMetix® також затримує дрібнодисперсні частинки бруду та газів в повітрі, що надходить в салон автомобіля. Крім того, він надійно відфільтровує повітря від дрібного пилу, дизельної сажі, продуктів зносу шин, гальмівного пилу та вихлопних газів автомобіля, що рухається  попереду. До того ж, фільтр подовжує термін служби чутливих компонентів кондиціонера, захищаючи від передчасного зносу.

CareMetix® особливо ефективний завдяки технології  широкого захисту S5. Фільтр складається з п’яти ідеально скомпонованих шарів: високоефективного фільтруючого шару, що вловлює тверді частинки, молекулярного шару, двох різних шарів з активованим вугіллям для адсорбції органічних і неорганічних газів, а також спеціального захисного покриття.

Через салон автомобіля, що рухається, проходить понад 100 000 літрів повітря на годину. Єдиний захист від шкідливих речовин – це фільтр вентиляційної системи автомобіля.

Саме час потурбуватись про ваше здоров’я і гарне самопочуття. Час для заміни салонного фільтра повітря. Час інноваційної технології захисту  CareMetix®.

Дихайте чистим повітрям: запитуйте фільтр MAHLE CareMetix® у вашого постачальника, міняйте фільтр щорічно або через кожні 15 000 км пробігу, підтримуючи в салоні вашого автомобіля здоровий мікроклімат для вас та вашої родини.


Про компанію MAHLE

MAHLE є провідним міжнародним партнером з розвитку та постачальником для автомобільної промисловості, а також піонером мобільності майбутнього. Продуктовий портфель групи охоплює всі найважливіші напрямки, пов’язані з технологіями силових агрегатів та систем кондиціонування повітря – як для транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння, так і для електромобілів. У 2017 році обсяг продажів групи склав близько 12,8 мільярда євро. Компанія представлена в більш ніж 30 країнах із 170 майданчиками виробничих потужностей та налічує 78 000 співробітників.

Про MAHLE Aftermarket

MAHLE Aftermarket є бізнес-підрозділом, що спеціалізується на запасних частинах і використовує досвід серійного виробництва асортименту оригінальних компонентів для післяпродажного обслуговування автомобілів та є постачальником запасних частин до партнерських торговельних мереж, станцій технічного обслуговування та партнерських майстерень по ремонту двигунів. Портфель компанії також включає в себе продукти для обладнання майстерень, розроблені MAHLE Service Solutions, комплексні послуги та індивідуальні програми навчання. Повною мірою знання та досвід компанії відображають бренди MAHLE, BRAIN BEE, BEHR, CLEVITE, IZUMI, KNECHT FILTER і METAL LEVE. Компанія MAHLE Aftermarket представлена в 25 міжнародних філіях та інших офісах продажів по всьому світу, де працює близько 1600 співробітників. У 2017 році бізнес-підрозділ досяг обсягу продажів понад 950 мільйонів євро.

Представництво MAHLE Aftermarket GmbH в Україні
вул. Антоновича, 172, оф. 713
03150, Київ, Україна
Тел.: +38 044 528 08 17
e-mail: oleksii.andronov@pl.mahle.com
www.mahle-aftermarket.com

Ми дуже цінуємо зворотній зв’язок. Щоб задати питання спеціалісту представництва, або залишити свій коментар, пишіть на:  oleksii.andronov@pl.mahle.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *