Приємні дрібниці від Skoda: лійка, інтегрована в кришку бачка для омиваючої рідини

Інженери ŠKODA представляють ще одне рішення в стилі Simply Clever, яке традиційно робить щоденне використання автомобілів цієї марки ще більш простішим і зручнішим.

Лійка, інтегрована в кришку бачка для рідини омивача, вперше з’явилась в моделі ŠKODA SCALA.

Напевне чи не кожному власникові автомобіля знайома ситуація, коли при наповненні бачка омиваючою рідиною, частина її просто проливалась в підкапотний простір. Щоб розв’язати дану проблему, інженери ŠKODA розробили спеціальну кришку, яка при відкриванні трансформується у лійку.

Новинка в стилі Simply Clever вперше з’явилась в компактній моделі ŠKODA SCALA, яку було представлено на автосалоні у Тель-Авіві у грудні 2018 року. На європейському ринку продажі новинки стартують влітку цього року, а в Україні – у другому півріччі 2019 року. «Розумною» кришкою також буде оснащуватися міський SUV KAMIQ і всі нові моделі чеського бренду, а для раніше випущених автомобілів марки вона буде доступна в якості оригінального аксесуара.

Концепція Simply Clever вперше з’явилася у 2003 році, коли на автосалоні у Франкфурті ŠKODA представила концепт-кар ROOMSTER. Інтелектуальне оснащення автомобіля, у вигляді другого ряду сидінь з можливістю подовжнього регулювання і поворотних передніх крісел, було добре прийнято публікою. Ця реакція надихнула інженерів ŠKODA на розробку інших «розумних» рішень. Парасолька в передніх дверях і скребок для льоду в лючку паливного бака, за допомогою якого тепер можна перевірити ще й глибину протектора шин, – ці зручні елементи вже стали класикою та візитною карткою ŠKODA.

Сьогодні чеський бренд пропонує своїм клієнтам понад 60 рішень в стилі Simply Clever. Серед них знімний контейнер для сміття у дверях, відділення для сонцезахисних окулярів, тримач для пляшок на центральній консолі, який дозволяє відкривати їх однією рукою, і сітчасті кишені для дрібниць на внутрішніх боковинах передніх сидінь. Крім того, світловідбиваючі жилети, тримач паркувальних талонів на бічній стійці у вітрового скла з боку водія, складні столики, гачки для одягу в салоні і ціла система кріплень в багажному відділенні – все це спрощує щоденне використання автомобіля.

Девіз “Simply Clever” відображає унікальний підхід ŠKODA, за допомогою якого компанія намагається вирішити повсякденні завдання користувача цієї марки автомобілів, зробивши його життя максимально простішим, комфортабельнішим і приємнішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *