«Створи краще життя»: інновації від Valeo на Шанхайському автосалоні 2019

На 18-му міжнародному автосалоні в Шанхаї, який проходив під гаслом ” Створи краще життя”, компанія Valeo представила свої останні технічні інновації, що перебувають в епіцентрі трьох революційних рішень для мобільності: електричні, автономні та підключені транспортні засоби.

Ці революції є не просто технологічними рішеннями, які наразі змінюють сектор транспортних засобів, вони ведуть до повної трансформації життя. Наприклад, електрифікація – це мегатренд, що повністю змінює парадигму міста, і в якому Valeo і Китай є світовими лідерами. Більш ніж половина всіх продажів електричних автомобілів в усьому світі за минулий рік були саме в Китаї, який прагне, щоб до 2025 року один з п’яти автомобілів, що продаються в країні, був електричним. Valeo, тим часом, є світовим лідером в електрифікації: кожен з трьох автомобілів обладнаний електричними системами від Valeo.

Електричні системи транспортних засобів стають невіддільною частиною механічних систем, вони також переплітаються з електричними мережами міст. На автосалоні в Шанхаї компанія Valeo продемонструвала рішення для інтеграції електричних транспортних засобів в енергетичні мережі міста. Як світовий лідер у скороченні викидів CO2, Valeo працює над інноваційними 48-вольтними електричними системами, які допомагають скоротити споживання енергії автомобілем. Завдяки доступній вартості установки, ці рішення допомагають розширити сферу застосування гібридних і електричних транспортних засобів, які роблять мобільність чистішою.

Як приклад, компанія Valeo представила повністю електричний міський прототип з низьковольтною системою 48 V. Повністю функціональний двомісний електричний автомобіль може досягати швидкості до 100 км/год, із запасом ходу до 150 км. Його можна заряджати через будь-яку розетку, що дає уявлення про те, як в майбутньому може виглядати недорогий компактний автомобіль, ідеально адаптований до міської мобільності.

Щодо зарядних пристроїв: тут також не обійшлось без новинок від Valeo. На Шанхайському автосалоні компанія представила реверсивний зарядний пристрій для електромобілів. Ця система розроблена в співробітництві з китайською компанією Xcharge та дозволяє повертати надлишкову електроенергію назад в мережу, використовуючи технологію Vehicle to Grid (V2G). І це ще не все: реверсивний зарядний пристрій дозволяє передавати електроенергію на конкретний електричний пристрій завдяки технології Vehicle to Load (V2L), що є важливим кроком в питаннях збереження та управління електроенергією. В даний час не існує рішення для зберігання невикористаної енергії, а потужність часто нестабільна – або у вас її занадто багато, або недостатньо. Стаючи невіднятною частиною енергосистеми, електромобілі можуть розв’язувати обидві проблеми, оскільки транспортні засоби постійно подають низьку напругу в мережу.

У Шанхаї компанія Valeo також представила свої останні досягнення в області всесезонних, всепогодних рішень, призначених для комфорту, терморегуляції та оптимізації дальності руху електромобілів, доводячи, що революція електрифікації транспортних засобів не зупиняється на силових агрегатах. На базі демо автомобіля від Valeo були продемонстровані інтелектуальні рішення для виявлення і нейтралізації шкідливих забруднюючих речовин всередині автомобіля: динамічний цифровий моніторинг якості повітря в салоні, який може вимірювати рівні забруднення, вживати профілактичних заходів і прогнозувати технічне обслуговування. Продемонстровані інновації актуальні для кожної області, де швидка урбанізація призводить до необхідності рішень для чистої мобільності.

В автономному водінні Valeo переслідує ту ж мету – зробити свої передові технології більш доступними. Маючи чи не найбільший асортимент датчиків для автомобільної промисловості, компанія представила свої інноваційні розробки ультразвуковими датчиками, камерами, радарами та системами LiDAR – які служать очима і вухами автономного автомобіля. Valeo також володіє унікальним досвідом в області систем очищення Valeo everView, які забезпечують надійну роботу цих датчиків за будь-яких погодних і дорожніх умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *