Компанія ALLISON TRANSMISSION надала свій електричний міст для випробування на потужній електричній вантажівці PETERBILT 8 класу вантажності

У контексті загальносвітового тренду на електрифікацію в сегменті комерційного транспорту компанія Allison Transmission, провідний світовий виробник систем приводу для комерційних автомобілів, оголосила про створення високоефективних і потужних мостів для моделей з електричним приводом.

Система електричного приводу Allison AXE Series – це ефективне рішення, здатне змінити транспортну галузь. Вперше представлений у 2019 році на виставці Advanced Clean Technology (ACT Expo, Лонг-Біч, Каліфорнія) електричний силовий агрегат AXE Series буде інтегрований в електричній вантажівці Peterbilt 579EV 8 класу вантажності (класифікація США, дозволена максимальна маса 14 696 кг і вище) для проведення випробувань. В результаті вантажівка отримає 1475 к. с. (1100 кВт) потужності й кращу в галузі ефективність.

«У своїй роботі компанія Allison покладається на власний широкий досвід в області створення інновацій і тому впевнена, що даний продукт стане справжньою віхою у справі електрифікації транспортної галузі, – сказав Девід С. Граціозі (David S. Graziosi), президент і керівний директор компанії Allison Transmission. – Ми високо цінуємо можливість спільної роботи з лідером галузі».

Електрична вантажівка Peterbilt 579EV 8 класу вантажності з інноваційним електричним мостом Allison AXE Series демонструвалася на експозиції Peterbilt в рамках виставки ACT Expo.


Allison Transmission (NYSE: ALSN) – найбільший світовий виробник автоматичних коробок передач для середньотоннажного і важкого комерційного транспорту. Області застосування трансмісій Allison: сміттєприбиральна, будівельна, пожежна техніка, вантажівки служб доставки, автобуси, будинки на колесах, військова техніка та обладнання для енергетичної галузі. Компанія була заснована в 1915 році. Штаб-квартира розташована в Індіанаполісі (Індіана, США). Чисельність співробітників становить майже 2900 осіб. Компанія Allison здійснює діяльність більш ніж у 80 країнах світу і має регіональні представництва в Нідерландах, Китаї та Бразилії, а також виробничі підприємства в США, Угорщині та Індії. Мережа Allison включає понад 1400 авторизованих дистриб’юторів і дилерів по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *